Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /profiles/p/pi/pia/piasq1/osp-zabrze.cba.pl/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 511 and defined in /profiles/p/pi/pia/piasq1/osp-zabrze.cba.pl/wp-includes/post.php on line 371
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzu

Strażak – Anioł współczesnego świata… on swoje życie ofiaruje Tobie …

Ćwiczenia OSP 21.04.2012

Dnia 21.04.2012 odbyły się ćwiczenia wszystkich jednostek OSP z Zabrza wraz ze strażakami z Komendy Miejskiej PSP w Zabrzu. Nad całością czuwał z-ca komendanta KM PSP – bryg. Kamil Kwosek oraz dowódca JRG Zabrze – bryg. Jerzy Nierobisz. Swoją rolę odegrało również nadleśnictwo Katowice, które zorganizawało pokazy zrzutu oraz nabierania wody przez śmigłowiec. Ćwiczenia odbyły się na terenie lasu w Makoszowach.

Zdjęcia w dziale: Galeria

 

Comments are closed.

Post Navigation