Ślub mł. kpt. Pawła Strugacza

13 października 2012 roku w kościele parafialnym p.w.  św. Jadwigi w Zabrzu – Zaborzu odbyła się podniosła uroczystość zaślubin członka naszej OSP  Pawła Strugacza oraz jego wybranki Katarzyny Adach. Do ślubu przyjechali zabytkowym wozem OSP MAKOSZOWY, a  po ceremonii ślubnej wyprowadziliśmy ich z kościoła tworząc szpaler. W Mszy Ślubnej wziął udział nasz sztandar. W tej uroczystości wzięli udział także  przedstawiciele wszystkich OSP m. Zabrze(nasza najliczniejsza) oraz delegacja z Komendy Miejskiej PSP w Zabrzu, gdzie na co dzień pracuje dh. Paweł. Przy wjeździe na Sale Weselną zrobiliśmy im bramę strażacką, czyli tryskające strumienie wody :)
Świeżo upieczonym nowożeńcom składamy wiele radości, zdrowia, szczęścia spełnienia wszystkich marzeń oraz wytrwałości na nowej drodze życia!

Zapraszamy do przeczytania notki z lokalnej prasy:
Zdjęcia w naszej galerii już niebawem!