Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /profiles/p/pi/pia/piasq1/osp-zabrze.cba.pl/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 511 and defined in /profiles/p/pi/pia/piasq1/osp-zabrze.cba.pl/wp-includes/post.php on line 371
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzu

Strażak – Anioł współczesnego świata… on swoje życie ofiaruje Tobie …

Ślub mł. kpt. Pawła Strugacza

13 października 2012 roku w kościele parafialnym p.w.  św. Jadwigi w Zabrzu – Zaborzu odbyła się podniosła uroczystość zaślubin członka naszej OSP  Pawła Strugacza oraz jego wybranki Katarzyny Adach. Do ślubu przyjechali zabytkowym wozem OSP MAKOSZOWY, a  po ceremonii ślubnej wyprowadziliśmy ich z kościoła tworząc szpaler. W Mszy Ślubnej wziął udział nasz sztandar. W tej uroczystości wzięli udział także  przedstawiciele wszystkich OSP m. Zabrze(nasza najliczniejsza) oraz delegacja z Komendy Miejskiej PSP w Zabrzu, gdzie na co dzień pracuje dh. Paweł. Przy wjeździe na Sale Weselną zrobiliśmy im bramę strażacką, czyli tryskające strumienie wody :)
Świeżo upieczonym nowożeńcom składamy wiele radości, zdrowia, szczęścia spełnienia wszystkich marzeń oraz wytrwałości na nowej drodze życia!

Zapraszamy do przeczytania notki z lokalnej prasy:
http://www.gloszabrza24.pl/wydarzenia/6625-galeria-prawdziwie-ognisty-slub-tak-sie-zenia-strazacy
Zdjęcia w naszej galerii już niebawem!

Comments are closed.

Post Navigation