Turniej Streetball

2 czerwca w Parku Dubiela w Zabrzu odbyły się kolejne rozgrywki w ramach OTTO Soccer Cup 2012, turnieju w piłkę nożną uliczną dla firm.

Nasza OSP zapewniała źródło energii elektrycznej niezbędnej do zasilania nagłośnienia i obsługi całej imprezy. Nasz agregat Endress spisał się wzorowo:) Dodatkowo byliśmy atrakcją dla uczestników i gości: każdy mógł podejść, dotknąć, obejrzeć i dowiedzieć się do czego służy wybrany sprzęt pożarniczy.

Impreza była współorganizowana przez Urząd Miasta Zabrze i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turniej organizowany jest w całej Polsce od 12 maja, aż do finału, który odbędzie się 23 czerwca na Błoniach Krakowskich, w strefie kibica. Najlepsze dwie drużyny, które zwyciężą w Zabrzu zagrają u boku pierwszych zwycięskich firm: Skanska, Quality&Eco Service, CEDC i OBI.

Podczas turnieju można było skorzystać z wielu atrakcji dla dzieci i nie tylko, w tym konkursy, strzelanie rzutów karnych, strzelanie do celu z łuku, pokazy Aikido i wiele innych zabaw. W Zabrzu swój udział potwierdziły drużyny: Muller, Górnik Zabrze, Kopalnia Guido, Skuteczni dla Miasta, MOSIR i OTTO. Patronat medialny nad imprezą objął Dziennik Zachodni i TVP.

Zdjęcia w galerii