Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /profiles/p/pi/pia/piasq1/osp-zabrze.cba.pl/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 511 and defined in /profiles/p/pi/pia/piasq1/osp-zabrze.cba.pl/wp-includes/post.php on line 371
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzu

Strażak – Anioł współczesnego świata… on swoje życie ofiaruje Tobie …

Twarze Zabrza: st. bryg. Jacek Kycia

st. bryg. Jacek Kycia, komendant zabrzańskiej komendy PSP
St. bryg. Jacek Kycia od 17 lat kieruje zabrzańską komendą Państwowej Straży Pożarnej. Pracę w naszym mieście rozpoczął w 1992 r. Wcześniej pracował jako strażak m.in. w komendzie wojewódzkiej w Katowicach.St. bryg. Kycia strażacki mundur nosi już od 34 lat. Jest też strażakiem ochotnikiem. W wolnych chwilach pielęgnuje swój ogródek, trochę poluje, a zimą jeździ nanartach.

– Zawsze spędzam wolny czas aktywnie, jestem cały czas w ruchu – śmieje się Jacek Kycia.

 

Dziennik Zachodni